Szybki kontakt

VRF Sp. z o.o. - Oddział Śląsk

44-240 Żory, Rybnicka 83

+48 32 435 01 98

zory@vrfpolska.pl

VRF Sp. z o.o. - Oddział Dolnyśląsk

55-080 Pietrzykowice, Fabryczna 1A

+48 71 316 19 54

wroclaw@vrfpolska.pl

Newsletter

Kariera

W związku z systematycznym rozwojem, Firma VRF Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

działający w obszarze województw łódzkiego oraz wielkopolskiego

Opis stanowiska pracy:

- aktywne reprezentowanie firmy VRF Sp. z o.o. na terenie województw łódzkiego oraz wielkopolskiego;

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji handlowych;

- rzetelna obsługa nowych i dotychczasowych klientów firmy z zakresu doradztwa i wycen urządzeń  klimatyzacyjnych oraz pozostałego asortymentu instalacyjnego znajdującego się w ofercieVRF Sp. z o.o.

- Prowadzenie dokumentacji handlowej klientów i realizacja zamówień;

- W ścisłym sezonie klimatyzacyjnym pomoc na miejscu w bieżącej pracy oddziału Dolny Śląsk

Wymagania:

- wykształcenie techniczne;

- łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych z klientami;

- samodzielność działania (praca w trybie home-office), optymizm i zaangażowanie;

- prawo jazdy kat. B;

Dodatkowym atutem będzie:

- wykształcenie techniczne kierunkowe: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, inżynieria środowiska, itp.

- doświadczenie w zakresie obsługi klientów B2B;

- znajomość firm wykonawczych branży klimatyzacyjnej;

- wiedza techniczna z zakresu branży klimatyzacyjnej

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym;

- Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia tj. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

- Stabilność zatrudnienia i terminowość wynagrodzenia;

- Szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje;

- Miłą i pomocną atmosferę w pracy;

Listy motywacyjne oraz CV należy przesyłać na adres mailowy: Sebastian.Pilarczyk@vrfpolska.pl